top of page

Czy przygotowywanie posiłków ma sens?

Każdy z nas zna ten stan, gdy po pracy wraca do domu z burczącym żołądkiem.

Często z powodu braku siły i energii wybieramy kupienie gotowych, szybkich dań, by oszczędzić czas i jak najszybciej zapewnić sobie komfort najedzenia. W ten sposób nigdy nie zadbamy o siebie. Nie wspominając o braku pełnowartościowych składników w posiłkach…

Jednym z rozwiązań jest przygotowywanie w weekend posiłków na cały tydzień. Wcześniejsze zaplanowanie zakupów i przyrządzanych dań, tak by do piątku wciąż pozostały smaczne. Możemy pasteryzować, mrozić czy wekować posiłki w słoikach. Wymaga to poświęcenia dużej ilości czasu.Jak już się zdecydujemy sami coś przygotować...Pamiętajmy, by w samodzielnie przez nas przygotowanych dietach nie zapominać o podstawach. Dania powinny być zbilansowane, zdrowe i pełne wartościowych składników. Układając swój jadłospis przed zakupami, nie zapominajmy zaopatrzyć się w świeże owoce i warzywa, są podstawą dobrej diety. Do wcześniej przygotowanych np. kotlecików możemy codziennie robić sałatkę ze świeżych warzyw. Takie drobne aspekty z pewnością poprawiają nasze samopoczucie.

Warto skupić się na dobrym przygotowaniu posiłku. To jak przygotowanie dla samego siebie dawki energii i siły na kolejny dzień.Jednak każdy z nas wie, jak wiele czasu zabierają nam zakupy w sklepach i samodzielne gotowanie. Dlatego rozwiązaniem dla bardzo zabieganych jest catering pudełkowy. Codzienne, poranne dostawy pod drzwi 5 lub 3 pełnowartościowych posiłków, które zostały wcześniej opracowane i przygotowane pod bacznym okiem dietetyków i szefów kuchni. To gwarancja smaku i troski o Twoje zdrowie.


Jeśli chcesz się sam przekonać, wypróbuj nasze propozycje! Jesteśmy dla Ciebie.


17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page