top of page
Super Sok z zielonych owoców

Oczyszczająca

Potrzebujesz oczyszczenia

organizmu z toksyn?

Chcesz poczuć się lekko i zdrowo?

I_SOKI-1.png

Codzienna dawka witamin, minerałów i przeciwutleniaczy w postaci zestawu 2 zup i 3 soków poprawi pracę Twojego układu pokarmowego i trawiennego oraz wspomoże w regeneracji organizmu.

 

Menu diety Oczyszczającej stanowią posiłki płynne pod postacią zup, soków, koktajli i smoothie. Jadłospis opiera się na zdrowych i wartościowych produktach z dużą zawartością błonnika pokarmowego oraz warzywach i owocach, które przyspieszą Twój metabolizm oraz poprawią zapamiętywanie i koncentrację. Dzięki tej diecie przezwyciężysz problemy z zasypianiem, przewlekłym zmęczeniem, czy dolegliwościami związanymi z niedoborem witamin odpowiadającymi za jakość włosów i skóry.

 

Dietę Oczyszczającą mogą stosować wyłącznie osoby zdrowe, zalecana od 5 do 10 dni, następnie rekomendujemy przejście na inny rodzaj diety. Należy pamiętać o regularnym spożywaniu płynów, np. herbata, woda mineralna (30 ml/kg masy ciała, przeciętnie 1,5-2,5 l dziennie).

NA CO MASZ DZISIAJ OCHOTĘ?

SOK CZERWONE

OWOCE I WARZYWA

SUPER SOKI - czerwone owoce i warzywa

SOK Z ZIELONYCH

WARZYW Z CYTRYNĄ

SUPER SOKI - zielone warzywa i cytryna

SOK Z OWOCÓW

CYTRUSOWYCH

SUPER SOK - owoce cytrusowe

Dla kogo?

Dieta dedykowana osobom, które czują że ich organizm potrzebuj detoksu. Poprzez wspomożenie pracy jelit, wątroby, nerek i trzustki oczyścisz swój organizm z toksyn, poczujesz się lżej, a twój żołądek będzie miał wakacje.

 

Zastrzyk witamin w diecie poprawi również konstrukcję Twoich włosów i paznokci. Dodatkowo, dzięki tej kuracji pozbędziesz się zbędnych kilogramów!

  • przyspiesza metabolizm

  • 2 zupy i 3 soki w zestawie

  • 1000 kcal

  • warzywa i owoce

Zestaw testowy! Zestaw testowy! Zestaw testowy!

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Wspomnienia z domu wracają.

Prawdziwa polska kuchnia w najlepszym wydaniu.

Jeśli ktoś ma dość niedoprawionych, dietetycznych dań, to szczerze polecam.

FOLLOW US

bottom of page