top of page

Low Carb

Dieta Low Carb
Zmień paliwo na super paliwo

i spróbuj spektakularnej

metody na odchudzanie!

shutterstock_1775656022.jpg
I_OFFICE-1.png

Dieta Low Carb popularnie zwana LCHF polega na obniżeniu poziomu węglowodanów w diecie i podwyższeniu spożywanego poziomu tłuszczy. Jej zadaniem jest wprowadzić organizm w stan ketozy, w którym czerpie on energię z produktów powstających w wyniku rozpadu komórek tłuszczowych, co sprzyja hamowaniu uczucia głodu i podjadaniu pomiędzy posiłkami.

 

Kładziemy w diecie Low Carb duży nacisk na dobór zdrowej i nieprzetworzonej żywności, jak oleje, awokado, nasiona, orzechy, tłuszcze zwierzęce. Z diety zostały wykluczone cukry proste na rzecz kasz i warzyw, z których otrzymasz niezbędne węglowodany.

 

Zmiana sposobu odżywiania poprawi funkcjonowanie Twojego organizmu, doda energii i wpłynie pozytywnie na koncentrację, układ krążenia i układ nerwowy oraz skórę!

 

Planując tą dietę pamiętaj, że powinna być stosowana przez kilka miesięcy, aby organizm miał czas przyzwyczaić się do nowego trybu żywienia.

NA CO MASZ DZISIAJ OCHOTĘ?

GRILOWANY ŁOSOŚ

Z WARZYWAMI

QUICHE

ZE SZPIANAKIEM I SEREM

Quiche ze szpinakiem i z selerem

SMALEC

Z SOCZEWICY

Smalec z soczewicy

Dla kogo?

Dieta Low Carb jest często wybierana przez osoby, które chcą schudnąć, ponieważ daje w tym zakresie spektakularne efekty. Rekomendujemy ją dla zmagających się z chorobami trzustki, cukrzycą lub nadciśnieniem.

 

Dieta cieszy się dużą popularnością wśród osób uprawiających sport, gdyż w połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami, pozwala osiągnąć fenomenalne rezultaty!

  • 4 posiłków dziennie

warianty:

  • ograniczenie węglowodanów

1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000

  • redukcja i odżywianie

Zestaw testowy! Zestaw testowy! Zestaw testowy!

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Wspomnienia z domu wracają.

Prawdziwa polska kuchnia w najlepszym wydaniu.

Jeśli ktoś ma dość niedoprawionych, dietetycznych dań, to szczerze polecam.

FOLLOW US

bottom of page